KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9864063
nr 986 4063
Bengt Elde
(1939-2015), Sverige
Blandteknik, 4 st. Bengt Elde (1939-2015), osignerad
Bengt Elde, svensk målare född 1939, död 2015.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 oktober 2015
kl 20:16:05
10/10 21:25:59